super.forumclan.com


  Kızkalesi Otelleri

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 388
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Kızkalesi Otelleri

  Mesaj tarafından creeper123 Bir C.tesi Haz. 24, 2017 11:19 pm

  Bilindiği üzere Kızkalesi, Mersin'in Erdemli ilçesinin en önemli turizm kaynağıdır. "Deniz Kalesi" olarak da adlandırılan bu turizm yerinde konaklamak için de fazlasıyla alan bulunmakta elbette. Şehir dışı ya da yurt dışı kapsamlı turistler için barınma ve konaklama gibi gereksinimlerin karşılanması gereklidir. Bu nedenle Kızkalesi otelleri önemli bir konak hizmetinde yer tutmaktadır.

  Uygun Fiyatlarla Rahat Konaklayın.
  Kızkalesi otelleri, birbirinden tecrübeli bireylerin çalıştığı, müşteri memnuniyeti ve konforu odaklı çalışmasını sürdürmektedir. Kaliteli bir hizmet anlayışı ve tatil keyfinizi en değerli biçimde geçirebilmeniz için belirlenmiş bir düzen ile konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

  Hem Eğlenin Hem Gezin

  Belirli bir tarihi geçmişe sahip olan sarnıçlar ve su kaynakları bulunan bu mimari öneme sahip olan bölgede gezerek tarihin dokunmuş olduğu bu yapıları görmek mümkün. Aynı zamanda eğlenmek isteyen müşteriler için en iyi kadrosu ile bir hizmet sunmakta olan barlar ve eğlence yerleri de bulunmakta.

  Mersin Kizkalesi otel de hem gezip hem eğlenmeyi hem de tarihsel bir döngüye ayak uydurmak isteyenler için bütçeye en uygun fiyat koşulları ile aynı anda çok iyi hissetmenizi sağlarken tatil fırsatını da en iyi biçimde değerlendirmenize olanak sağlamayı hedeflemektedir. Yolunuz bir gün bu tarih kokan bölgeye düşerse mutlaka bu imkanlardan faydalanın ve Kızkalesi'nin yaşanmışlıklarına ortak olun. Dinlenirken aynı zamanda iyi hissetmek sizin elinizde.

   Forum Saati Paz Mayıs 20, 2018 5:25 pm