super.forumclan.com


  Teknolojik Medikal Cihazlar

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 446
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Teknolojik Medikal Cihazlar

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Salı Haz. 27, 2017 5:19 pm

  Plastik cerrahi, dermatoloji, jinekoloji, kadın genital estetiği alanlarında en yeni teknolojileri hastane ve kliniklerle buluşturan Sanomed, 2004 yılından bu yana İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Temel hizmet prensibi tıbbi yararlar ve teknoloji üstünlükleri olan firma medikal alanda çok yönlü çözüm geliştiren cihaz sunmaktadır.

  Ameliyatsız Cilt Germe Cihazı
  Ciltte yaşlanma, su kaybı, çevresel etkenler nedeniyle sarkma oluşur. Kaş bölgesi boyun altı gıdı bölgesi için Fokus ultrason (hifu) cihaz etkili çözüm geliştiren bir üründür. Çoğu zaman bir seans yeterli olmakla beraber bazen 2 ya da 3. kez de uygulama gerekebilir. Deri altına gönderilen termal enerji germe işleminde belirleyicidir.

  Dövme ve Kalıcı Makyaj Çözümü
  Çok yönlü yarara sahip q switch lazer cihazı kalıcı makyaj, dövme, doğum lekelerini yok etmek için geliştirilmiştir. Ayrıca melazma, akne, sıkılaşma, akne izi tedavisi, güneş lekesi sorunlarında da etkili olan cihaz kolajen artımı çözümü ile hedef sonuca ulaşır. Devam eden seanslarda cilt kabuklanma yapmayacaktır.

  Yara Onarım Cihazı
  Elastik liflerin kalitesini yitirmesi, sarkma, yara sorunları için fraksiyonel lazer cihazı etkili çözüm geliştirmektedir. Özel ışınlar ve sınırlı hasar özelliği ile yara olan bölümü pürüzsüzleştirir, cildin diğer bölümü ile bütünleşmesini sağlar. Cilde esnekliğini ve gerginliğini yeniden kazandıran cihaz, vücudun kendini onarma mekanizmasını güçlendirir. Doktorun belirlediği seans sayısıyla 15 dakikalık bir uygulama sonrasında hedef sonuca ulaşılmaktadır.

   Forum Saati Çarş. Tem. 18, 2018 4:41 pm