super.forumclan.com


  Ziyaretçilerine güncel namaz saatleri sunan site

  Paylaş

  nullsix
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 2058
  Yaş : 32
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Ziyaretçilerine güncel namaz saatleri sunan site

  Mesaj tarafından nullsix Bir Salı Tem. 11, 2017 12:35 am

  Ziyaretçilerine güncel namaz saatleri sunan site

  Namaz.mobi adlı web sitesi üzerinden, en güncel ezan vakitlerine ulaşma fırsatı bulabilirsiniz. Site içerisinde 2017 yılı şehir şehir namaz saatleri ziyaretçilere takdim edilmiştir. Gerek İstanbul namaz vakitleri, gerek Ankara İstanbul, gerekse de diğer şehirlerimiz için güncel namaz vakitleri bu site üzerinde kendine yer bulmuştur.

  Tabiki namaz.mobi adresi sıradan bir namaz saatleri sitesi değildir. Bu site üzerinde, son derece zengin bir içerik bulunmaktadır. Siteye girenler, hem namaz vakitlerini öğrenebilecek, hem de her biri birbirinden kıymetli dini bilgiler edinebilecektir. Site üzerinde bilhassa namaz ile ilgili çok faydalı bilgiler bir arada bulunmaktadır. Buradaki makaleleri okuyarak, namazın önemini daha iyi bir şekilde kavrayabilirsiniz. Namaz kılmak, olmazsa olmaz bir ibadettir. Namaz kılmayanlar, en önemli vazifelerini yerine getirmemiş olur. Allah'ın bize sunduğu onca nimet karşısında, namaz kılmaktan üşenirsek, bu bize yakışmaz. Namaz.mobi adresinin temel amacı, ziyaretçilerine namaz vakitlerini sunmaktan ziyade, namaz üzerine bilgiler sunmaktır. Namazın önemi ile ilgili çok sayıda değerli yazıya bu sitede ulaşılabilir.

  Site ziyaretçilerine http://namaz.mobi/sureler adı altında çok özel bir sayfa da sunulmuştur. Bu sayfada çok sayıda sure, anlamları ile beraber bulunabilecektir. Sureleri dileyenler site üzerinden Arapça halleri ile okuyabilecek, dileyenler ise surelerin Türkçe meallerine gözatabilecektir. Kuran okurken bir yandan okuduğumuzu anlamalı ve hatta Kuran'da yer alan bilgileri özümsemeli ve hayatımıza geçirmeliyiz. Bu bağlamda namaz.mobi sitesindeki sureler kategorisinden yararlanabilirsiniz. Site üzerindeki sure kategorisinde, Kuran'daki surelerin hem Arapça okunuşları hem de mealleri mevcuttur.

  Namaz.mobi adresinde yurt dışı için güncel namaz saatleri de bulunuyor. Yurt dışında oturanlar, ezan vakitlerini öğrenmek isterse, bu konuda namaz.mobi isimli web sitesinden en iyi şekilde yararlanabilir.

   Forum Saati Çarş. Ocak 17, 2018 6:57 am