super.forumclan.com


  Youtube'dan Para Kazanmak

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 446
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Youtube'dan Para Kazanmak

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Perş. Tem. 13, 2017 8:18 pm

  Youtubeda Youtube İzlenim sayınızla paralel olarak para kazanmaya başlarsınız. Youtube'dan para kazanmak için insanların izlemek isteyeceği, daha önce yapılmamış içerikler üretmeniz gerekir. Size uygun içeriği bulduktan ve ilk videonuzu Youtube'a yükledikten sonra Youtube ortağı olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Youtube ortağı olarak Google'ın videolarınıza Overlay veya TrueView reklamlar koymasına izin verirsiniz.

  Youtube İzlenmesi Ve Kazanç Paralelliği
  Youtube kazanç sistemi şu şekildedir; Google reklamveren ile anlaşır ve Youtube ortağı olan kanalların videolarında reklamı yayınlatır. Amaç daha fazla insanın reklamı görmesidir. Yani Youtube izlenimi fazla olan youtuberlar daha fazla kazanç elde eder. İzlenme sayısı Youtube abone sayısıyla ilişkilidir. Youtube abone sayısı ne kadar fazlaysa, kalıcı izlenim de o kadar fazladır. Yani kalıcı Youtube izlenme sayısı arttırma için Youtube abone artırma gereklidir.

  Youtube Abone Ve İzlenme Nasıl Artırılır ?
  Her ne kadar herhangi bir yatırım gerektirmediği düşünülse de youtuberlık işi de her iş gibi yatırım gerektirir. Bugün bildiğimiz kaliteli Youtube kanalları ekipmanların yanı sıra izlenim ve abonelerini artırmak için bu işe başlarken Youtube abone kasma ile başlarlar. Cüzi miktarlarda paralar ödeyerek insanların adlarını duymasına yetecek kadar abone ve izlenimi satın alırlar. Abone ve izlenimi artan kanallar insanların karşılarına daha fazla çıkmaya başlar, böylece iyi içerikler üreten kanallar gerçek ve sürekli izleyicilerini kazanırlar.

   Forum Saati Çarş. Tem. 18, 2018 4:46 pm