super.forumclan.com


  Balkon sefası yazın da kışın da aynı

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 418
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Balkon sefası yazın da kışın da aynı

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Paz Tem. 23, 2017 1:57 pm

  Hemen hemen her evde bulunan balkonlar yaz aylarında güzel bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Ancak kış mevsimi geldiğinde bu balkonlar tamamen kullanışsızdır. Mira Cam Balkon sistemleri ile balkonlarınızı tıpkı yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da etkili ve verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.

  KIŞIN BALKON KEYFİNİZ YARIDA KALMASIN
  Açık havada serin serin esne rüzgara karşı çay içebileceğiniz refah alanlar olan balkonlar kışın ise kullanım alanı oldukça düşük alanlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada hayatımıza giren Mira Cam Balkon sistemleri ile tıpkı yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da balkonlarınızı etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Balkonunuzu tamamen camla kaplayarak kapalı bir oda haline getiren bu uygulama ile kış aylarında sıcak bir ortam oluşturarak balkon sefanıza kaldığınız yerden devam etmeniz amaçlanmaktadır.

  FONKSİYONEL BİR YAPIYA SAHİPTİR
  Evlere tıpkı ek bir oda gibi fayda sağlayan bu uygulama hakkında detaylı bilgi almak ve uygulama alanlarını öğrenmek için sistem üzerinde bulunan iletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Detaylı bilgi paylaşımı ve farkındalık oluşumu açısından sorularınızı yanıtlamakla görevli danışmanlar haftanın her günü hizmetinizdedir. Avantajlı kullanımıyla fonksiyonel bir yapıya sahip olan Mira Cam Balkon sistemlerini siz de zaman kaybetmeden kullanmaya başlamak istiyorsanız ölçü alımı için ekiplerimize talimat vererek işlemleri hemen başlatın.

   Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 1:56 am