super.forumclan.com


  Demas Tekstil Makineleri

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 446
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Demas Tekstil Makineleri

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Ptsi Ağus. 07, 2017 3:18 pm

  Tekstil makineleri denildiğinde akla ilk gelen firma Demas' tır. Demas, tekstil makineleri satışını internet üzerinden de gerçekleştirir. Bu da Demas' a ulaşmayı daha kolay kılar.

  Demas Tekstil Makineleri Hizmetleri Nelerdir?
  Tekstil makineleri konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesi vardır. Demas sadece tekstil makinesi satışı yapan bir firma değildir. Aynı zamanda teknik servis hizmeti de sunar. Kullanıcıdan kaynaklı bile olsa; tekstil makinesi sorununa çözüm getirir. Çünkü işletmelerde kazanç elde etmek için sürekli üretimin sağlanması gerekir. Bunun için de makinelerde arıza durumu olduğunda hemen çözülmelidir. Pek çok firma teknik servis imkânı sunmaz. Bu durum da üreticilere ciddi kayıplar yaşatır. Çünkü makine arızalandığında hemen müdahale edilecek kişiler bulunmaz. Oysa Demas bu sorununuzu anında çözer. Müşterilere teknik servis imkânı sunarak, üreticinin yaşayacağı kayıpları en aza indirir.

  Demas' ta Hangi Tekstil Makineleri Bulunur?
  Demas bünyesinde her çeşit tekstil makinesini bulmak mümkündür. Genel olarak makineler 4 çeşittir. Bunlar: Tambur ve rulo sarma makineleri, kumaş kontrol ve rulo sarma makineleri, dok sarma makineleri ve levent sarma makineleridir.

  Her bütçeye uygun ve her büyüklükteki işletmeler için uygun makine imkânı sağlar. Makine kalitesi kadar; makineyi kullanacakların bilgilendirilmesi de oldukça önemlidir. Demas hem makinelerin sorunsuz bir şekilde size ulaşmasını sağlar. Hem de personelleri gerekli konularda bilgilendirme işlemini gerçekleştirir.

   Forum Saati Çarş. Tem. 18, 2018 4:46 pm