super.forumclan.com


  Özcem Sürücü Kursu

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 418
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Özcem Sürücü Kursu

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Ptsi Ağus. 07, 2017 6:39 pm

  Özcem Sürücü Kursu ile oldukça deneyimli ekip ile çalışma imkânını elde edebilirsiniz. Sürücü kursumuz İstanbul' da 28 yıldır size hizmet vermeye devam eder. Bu köklü tecrübemiz ile size sağladığımız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Özcem Sürücü Kursunun Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
  Özcem Sürücü Kursu 1989 yılında kurulmuştur. Uzun süredir hizmet vermeye devam eder. Bunun nedeni sürücü kursumuzun oldukça kaliteli olmasıdır. Günümüzde her sürücü kursu maalesef amacı doğrultusunda ilerlemez. Bu nedenle iyi bir sürücü kursu bulmak son derece önemlidir. Bu nedenle bu kadar köklü bir tecrübeye sahip ehliyet kursunu seçmeniz; size fayda sağlar.

  Sürücü kurslarında trafik dersleri son derece önemlidir. Milli Eğitim Bakanlığı' nın sınavından geçmek için derslerin düzenli alınması gerekir. Biz alanında 19 deneyimli eğitmen ile trafik derslerini size uygun zamanlarda veriyoruz. Bu sayede derslere düzenli gelmenizi sağlıyoruz.

  Sürücü kursu eğitimlerinde; teorik dersler olduğu kadar pratik dersler de son derece önem taşır. Sürüş eğitimi, ehliyet almak isteyenler için önemlidir. Bu nedenle Özcem sürücü kursu sizin için 16 saat direksiyon dersi verir. Bu sayede araba sürüşünüzü oldukça arttırma imkânı yakalamış olursunuz.
  Sürücü Kursu Niçin Önemlidir?
  Sizin için sağladığımız bu kadar hizmet gösteriyor ki; sürücü kursu seçimi son derece önemlidir. Alanında yetkin bir sürücü kursunu seçmek; sizin ehliyet alma işlemlerinizi daha da kolaylaştırır.

   Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 1:55 am