super.forumclan.com


  İç Mimari Modelleme

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 446
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  İç Mimari Modelleme

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Salı Ağus. 08, 2017 6:30 pm

  Sizler her ne kadar güzel bir yapı inşa ederseniz edin bunu müşterilerinize iyi bir şekilde pazarlayamadıktan sonra çok fazla mesafe kaydedemeyeceğiniz için 3d mimari modelleme teknikleri kullanmak son derece önem arz etmektedir. Burada modellemesi yapılan şeyler bir ev ya da ofisin içerisindeki herhangi bir şey olabilir. Örnek olarak verecek olursak mutfak ve banyo dolapları, vestiyer, toplantı odası, çalışma odası gibi herhangi bir yer olabilir.

  3 Boyutlu Tanıtım
  Müşteriler satın alacakları hizmeti çok iyi bir şekilde tanımak istemektedirler. Bu sebeple de satışını yaptığınız ürünün 3d görselleştirme ile pekiştirilmesi son derece önemli olacaktır. Bu sayede müşterileriniz ürünün her bir kısmına çok ayrıntılı bir şekilde vakıf olabilecek ve aslında bu da sizlerin işini kolaylaştıracaktır. Zira ayrıntılı bir şekilde ürünü anlatıp tanıtmak yerine sadece bir görsel ile tüm bu işleri halletmiş olacaksınız.

  Satışlarda Öne Geçin
  Sizler de 3d mimari modelleme yöntemleri kullanarak rakiplerinizden birkaç adım öne geçebilirsiniz. Zira günümüz teknolojisini en iyi şekilde kullanan firmalar müşterilerinin gözünde daha kaliteli olmaktadır. Bu kapsamda sizler de sitemizde yer alan projelerimizi inceleyerek fikir oluşturabilir ve ardından da modelleme yaptırabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde 3 boyutlu mimari modelleme hizmeti sunulacak ve sitenize yüklenecektir. Ayrıca ofisinize ziyarete gelen müşterilerinize de bu modellemeleri göstererek aslında siz değil projelerinizi konuşturmuş olacaksınız.

   Forum Saati Çarş. Tem. 18, 2018 4:43 pm