super.forumclan.com


  Gerçekçi Mimari Modeller

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 442
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Gerçekçi Mimari Modeller

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Salı Ağus. 08, 2017 6:33 pm

  İnşaat sektöründe inşa ettiğiniz yapılardan daha fazla kimsenin haberdar olmasını istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken güzel bir 3d mimari modelleme yaptırmaktır. Bu da ne demek oluyor diyorsanız kısaca açıklayalım. Öncelikle bu modelleme yöntemi sayesinde henüz ortada olmayan bir yapının görsellerini sergileyebilirsiniz. Bu sayede proje bitiminde ortaya çıkacak yapı hakkında insanların zihninde fikirler netleşmeye başlayacaktır.

  Uzun menzilli Tanıtım
  Bu modelleme sayesinde yapmış olduğunuz tanıtımların mesafe noktasında sınır tanımayacaklarını ifade etmek gerektir. örnek olarak verecek olursak yapmış olduğunuz bir 3 boyutlu mimari modelleme sayesinde her yerden kişilere bunun ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Gerek internet sitenizde gerekse de sosyal medya hesaplarınızda bu modelleri paylaşarak insanların görmelerini mümkün kılabilirsiniz. Bu sayede sizleri takip eden müşterileriniz yurtdışında dahi olsa sizlerle iletişime geçerek emlak konut projenize ilgi duyduklarını göstereceklerdir.

  Kar Oranlarınızı Artırın
  Bu mimari modelleme sayesinde bir konut projesi neticesinde elde edeceğiniz karları daha da artırmanız mümkün olacaktır. Zira bu kapsamda inşaat işleri devam ederken dahi müşterileriniz ile anlaşabilecek ve finansman sorunu yaşamayacaksınız.

  Rakiplerinizin Önüne Geçin
  Bu mimari modelleme yöntemini kullanarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Zira müşterileriniz rakipleriniz ile sizleri kıyaslayacak ve 3 boyutlu mimari modelleye sahip olmanız sizlerin hanesine bir artı olarak yazılacaktır. Bu durum daha sonraki projelerinizde de sizlere olan güveni artıracak ve bu sayede son derece karlı çıkacaksınız.

   Forum Saati Ptsi Tem. 16, 2018 2:35 am