super.forumclan.com


  Saç Simülasyon Cihazları

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 446
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Saç Simülasyon Cihazları

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Çarş. Ağus. 09, 2017 11:33 pm

  Saç gölgeleme işlemi olarak da bilinen saç simülasyon işlemi bu uygulama için özel olarak üretilen saç efekt boyaları ve saç efekt cihazları ile yapılan işlemlerdir. Bu işlemlerin yapılma sırasında ilk olarak kişinin acı çekmemesi için kişiye özel anestezi işlemi ile kafa derisi uyuşturulmaktadır. Daha sonra kafa derisi özel saç efektleri için üretilmiş şampuanlar ile yıkanır. Ve daha sonra bu uygulamaya başlanabilmektedir.

  Saç efekti işlemleri, saç seyrekliği olan kişilerde, saç ekimi yaptırmış ancak memnun olmayan kişilerde, saç kıran gibi rahatsızlığı olan kişilere uygulanabilmektedir. Bu uygulama mesleki yeterliliği olan uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Ayıca saç gölgeleme işlemlerinde kullanılan boyalar kesinlikle normal dövme boyalarından değildir. Bu boyalar bu uygulama için özel olarak üretilmiş ürünlerdir.

  Saç Gölgeleme İşlemleri
  Saç efekt işlemleri, pek çok farklı uzman tarafından yapıldığı için bu uygulamaya verilen pek çok farklı isim bulunmaktadır. Bu isimlerden bir tanesi olan saç plantasyonu işlemi de diğer işlemlerin aynısıdır.

  Ayrıca bu işlemi yaptıracak olan kişiler bilmelidir ki saç ekiminden hemen sonra arada kalan seyrek alanların kapatılması için uygulanabilecek olan bu yöntem ile kişiler muhteşem bir görünüme sahip olabilirler. Saç efekti olarak da adlandırılan bu işlemler mesleki yeterliliği olan uzmanlar tarafından belirlenen saç simülasyonu seansları ile yapılmaktadır ve bu işlemin ücreti seans başı kişilerden alınmaktadır.

   Forum Saati Çarş. Tem. 18, 2018 4:31 pm