super.forumclan.com


  Popülerliği her geçen gün artıyor

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 442
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Popülerliği her geçen gün artıyor

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Çarş. Ağus. 23, 2017 3:48 pm

  Dünyanın en çok oynanan online oyunları listelense sıralamada zirve elbette knight online oyununun olurdu. Evrensel bir oyun olması ve dünyanın iki ucundaki oyuncuları bir araya getirmesi nedeniyle popülaritesi 10 yılı aşkın bir süredir hiç eksilmiyor. Günümüzde de ciddi bir oyuncu potansiyeline sahip olan bu oyunun taraftar sayısı ise her geçen gün artıyor.

  Oyuncu stratejiyi kendi belirliyor
  Gelişmiş serverler aracılığı ile milyonlarca insanın aynı anda ve aynı yerde bulunarak karşılıklı düello yapabilmelerini sağlayan PvP sistemi player vs player hayali ile yola çıkan bir grup girişimci tarafından geliştirildi. Bu sistem sayesinde dünyanın iki ucundaki insanlar aynı server üzerinde bir araya gelerek oturdukları yerden düello yapabiliyor. Bu kapsamda en çok tercih edilen pvp tabanlı oyunların başında gelen knight online ile savaşçı ya da ruhsal karakterler kendi özelliklerine göre eğitilerek geliştiriliyor. Oyuncu kendi karakterine can vererek mücadelesinin her aşamasında stratejiyi kendisi belirliyor.

  Oyuncu sayısı sürekli artıyor
  Savaş temalı oyunlar listesinde ilk sırada yer alan knight online oyunu hem online olması hem de gelişimin sürekliliği sayesinde uzun yıllar popüler olarak oynanan bir oyun olarak kalmayı başardı. Günümüzde bile gelişimini sürdüren ve teknolojiye ayak uydurarak daha hızlı hizmet veren oyun alt yapısı geliştikçe yeni oyuncular kazanmaya da devam ediyor.

   Forum Saati Ptsi Tem. 16, 2018 3:04 am