super.forumclan.com


  Saç Simülasyonu Kalıcılığı

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 454
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Saç Simülasyonu Kalıcılığı

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Perş. Ağus. 24, 2017 4:24 pm

  Saç ekimine destek olarak uygulanmakta olan saç simülasyonu işlemi pek çok farklı uygulamacı tarafından farklı isimlerle adlandırılmaktadır. Bu adlar; saç efekti, saç gölgelemesi ve saç simülasyonu işlemidir. Bu işlemlerden her biri farklı işlemler değildir. Hepsi aynı amaca yönelik aynı uygulamalardır. Bu uygulamaları yapan farklı uzmanlar tarafından farklı olarak adlandırılmaktadır.

  Kişilere cerrahi bir uygulama yapılmadan, dövme işlemi ile kellik giderici çözümler üreten bu uygulama, son yıllarda oldukça revaçta olan bir uygulamadır. Kişilerin saç simülasyonu nedir sorularına cerrahi olmayan alopesi kellik giderme uygulaması cevabı verilebilir. Kellik problemi yaşayan insanlar çok daha iyi bilir ki bu problemi çözmenin saç ektirme işlemi dışında farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında bulunan ve en sağlıklı yöntem olarak da bilinen saç simülasyonu işlemi uzmanlar tarafından belirlenen seanslar ile yapılmaktadır.

  Saç Simülasyon Boyaları
  Saç gölgeleme işlemi aslında bir çeşit dövme işlemidir. Bayanların sıklıkla tercih ettiği yöntemlerden bir tanesi olan kaç dövmesi ile aynı işlem olan bu uygulamada tek fark kaş dövmesi işlemlerinde kullanılan boyalar ve cihazlardır. Her iki yöntem de aynı olmasına rağmen saç simülasyonu işlemi çok daha teferruatlı olduğu için kullanılan boya da bu oranda değişiktir.
  Ayrıca bilinmesi gerekir ki saç simülasyonu fiyatları da kişilerin saç seyrekliğine ve uygulama alanına göre değişiklik göstermekle birlikte kişinin tercih edeceği yoğunluğa göre de değişiklik gösterir.

   Forum Saati Ptsi Tem. 23, 2018 4:04 am