super.forumclan.com


  Hayatın tadını çıkarın

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 454
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Hayatın tadını çıkarın

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Ptsi Eyl. 25, 2017 3:29 pm

  Görsel anlamda daha güzel bir görünüm kazanmak ve bu sayede özgüveninizi de tazelemek için doğuştan gelen burun kemik yapısı bozukluklarını giderebilirsiniz. Oldukça basit bir işlem haline gelen burun estetiği operasyonu ile birkaç saat içinde bambaşka bir çehreye sahip olacaksınız. Sizi daha güzel ya da daha yakışıklı yapacak olan bu işlem sayesinde rahat nefes alabilir, hayatın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

  Kötü anılarınızla vedalaşın
  Yaşamın her alanında önemli olan dış görünüşün en önemli etkenlerinden birisi de burun yapısıdır. Fındık tabiri ile adlandırılan burun yapısı sayesinde güzel bir yüz görünümüne sahip olan isimlerin başında ünlü oyuncu Beren Saat gelir. Beren bu güzelliğini burnunun yapısına ve gözlerinde insanı delercesine hareket eden bakışlarına borçludur. Siz de hayatınızı daha anlamlı hale getirecek olan burun estetiği operasyonu ile yeni bir sayfa açarak geçmişte kalan kötü anılarınızla tamamen vedalaşın.

  Yeni görünüm için birkaç gün yeter
  Türkiye'de ünlü isimlerin magazin dünyasına haber konusu olmasına neden olan estetik operasyonlar içinde en çok gerçekleştirileni silikon eklemesi ve burun estetiği operasyonudur. Siz de estetik anlamda güzel bir görünüm elde etmek için gerekli olan tıbbi desteği sitemiz üzerinden talep edebilirsiniz. Alacağınız randevu ile tedavi ve operasyon sürecini hemen başlatabilir, birkaç gün içinde sargısız ve bandajsız bir şekilde yeni görünümünüze kavuşabilirsiniz.

   Forum Saati Ptsi Tem. 23, 2018 3:51 am