super.forumclan.com


  Dilinizi kendiniz geliştirebilirsiniz

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 442
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Dilinizi kendiniz geliştirebilirsiniz

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Ptsi Ekim 02, 2017 11:19 am

  Yabancı dil eğitimi uzun yıllar süren ilköğretim düzeyinde başlayan bir işlem olsa da öğrencilerin yüzde 89 gibi ciddi bir kısmı öğrenim hayatının sonunda yabancı dilini geliştirmek ve tam anlamıyla konuşup dinlemek için kursa gitmeye ihtiyaç duyuyor. Bu da eğitimde yabancı dilin ihmal edildiğine bir kanıt olarak sunulabilir. Bu nedenle en kısa sürede quiz çöz işlemi gibi tekrar uygulamaları ile bilgilerinizi taze tutun ve dilinizi geliştirin.

  Çalışma programınızı kendiniz oluşturun
  Dünyanın evrensel dili haline gelen İngilizcenin okul hayatının ilk yıllarından itibaren öğrencilere verilmesi sizi yanıtlamasın. Hemen hemen bütün öğrenciler dili tam anlamıyla öğrenemedikleri için eğitim hayatlarının sonunda kursa gitmeye gerek duyuyor. Tam anlamıyla konuşma ve yazma dilini öğrenebilmek için ciddi bir çalışma, bol bol tekrar ve quiz çöz işlemini gerçekleştirmek gerekir. Siz de dil eğitiminizin aksamaması ve kısa sürede uluslararası eğitim ve iş ilişkilerinde iletişim kurabilmek için sitemiz aracılığı ile sunulan imkanlardan faydalanarak çalışma programınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

  Sitemizden yardım alabilirsiniz
  Dünya üzerinde yaşayan milyonlarca insanın ortak dili olan İngilizce ülkemizde de eğitim hayatının vazgeçilmez derslerinden biridir. Gerekli başarı sağlanamasa da İngilizce eğitiminin erken yaşlarda verilmesi geleceğe yönelik bir alt yapı özelliği taşıdığı için dil öğrenimini kolaylaştırır. Siz de bol tekrar ve test çalışmaları ile quiz çöz işlemini gerçekleştirmek için sitemizden yardım alabilirsiniz.

   Forum Saati Ptsi Tem. 16, 2018 2:33 am