super.forumclan.com


  Söz dizisi

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 543
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Söz dizisi

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Ptsi Kas. 27, 2017 1:18 pm

  Türkiye'de dizi sektörüne çağ atlatan bir yapım olan Söz dizisi Tolga Sarıtaş oyunculuğu ve mükemmel senaryosu ile reyting rekorları kırıyor. Siz de sitemizi kullanarak Söz son bölüm izle araması ile izleyemediğiniz bölümleri izleyerek timin hikayesini kaçırmayın. Çolak ve diğerleri ile sürdürülen bu amansız mücadelede sözünüzü tutun.

  Sarı komutan evlerinize geliyor
  Oyuncu kadrosunun seçiminden efektlerin kalitesine kadar birçok alanda Türkiye'nin en iyi dizisi olmayı başaran bu dizi Tolga Sarıtaş'ın Yavuz Üsteğmen karakterine can verdiği bir asker dizisi. Dizide bir asker hayatından çok daha fazlasının ele alınması ve ülke gerçekleri ile dizi heyecanının bütünleşmesi her hafta milyonlarca insanın ekranları başında kilitlenmesine neden oluyor. Sitemizi kullanarak Söz son bölüm izle araması ile izleyemediğiniz bölümleri izleyerek timin hikayesini kaçırmayın. Çolak'ın hain planları ve sarı komutanın kıvrak zekası her pazartesi aynı saatte karşı karşıya geliyor.

  Heyecan dolu dakikalar için bize katılın
  Gelişmiş hizmet ağı ve online dünyanın gerektirdiği en üst teknolojik alt yapı ile hizmet veren sitemizde kolay ve zahmetsiz bağlantı seçeneklerini kullanarak dizi ya da film izleyebilirsiniz. Hem televizyonda hem de sitemizde en çok izlenen dizi olan Söz son bölüm izle araması ile izleyemediğiniz bölümleri izleyerek timin hikayesini kaçırmayın. Heyecan ve adrenalin bir arada.

   Forum Saati Salı Ekim 23, 2018 3:00 pm