super.forumclan.com


  En İyi Temizlik Firması

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 543
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  En İyi Temizlik Firması

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Cuma Ara. 01, 2017 6:10 pm

  Kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimize İstanbul temizlik şirketleri içinde en iyi hizmetleri veren bir firma haline geldik. Titiz çalışma, %100 hijyen, profesyonel ekipler, en iyi ekipmanlar ve ekonomik fiyatlarla siz değerli İstanbullulara her türlü temizlik hizmetlerini sunmaktayız.Temizlikte sınırımız siz değerli müşterilerimizin talepleriyle sınırlıdır. Firma olarak biz her türlü bina ve mekanın temizlik hizmetlerini yapmaktayız. Bugüne dek sayısız ev, ofis, hastane, okul, inşaat, halı ve koltuk, site ve apartman temizliğine imza attık. Bütün yaptığımız işlerden de tam not almayı başardık. Bunların yanı sıra halı ve koltuk yıkama gibi hassasiyet gerektiren işlerde de eşsiz hizmetler sunduk.

  İstanbul'un her yerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız, temizlik şirketlerinin en fazla olduğu semtlerde hizmet vermekte olup her yere hizmet götürmektedir. Firmamız temizlik şirketleri başta olmak üzere Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında da birinci sıradadır. Maslak'tan Bahçelievler'e kadar İstanbul'un her yerinde üstün hizmetlerimizi sunmaktan gurur duymaktayız.

  Sizlerden gelen talepleri değerlendirdikten sonra işi yapacak personelleri seçerek temizlik hizmetlerine başlar ve bütün isteklerinizi dört dörtlük yerine getirecek şekilde çalışırız. Personelimiz temizlik konusunda deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır ve her biri firmamızın sigortalı çalışanlarıdır. Kullandığımız ekipmanlar ise temizlik işleri için özel olarak tasarlanmış ekipmanlardır. Bizimle iletişime geçerek fiyatlarımız hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

   Forum Saati Salı Ekim 23, 2018 2:59 pm