super.forumclan.com


  Paykasa Kart Özellikleri

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 575
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Paykasa Kart Özellikleri

  Mesaj tarafından creeper123 Bir C.tesi Şub. 03, 2018 10:59 am

  Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde özellikle online ortamda yapılan alışverişlerde kredi veya banka kartı kullanmadan ödeme yapılmasını sağlayan sanal kart seçenekleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha güvenli ödeme yapılmasını sağlayan paykasa tek kullanımlık olan 16 haneli kart numarası ile kullanım imkanı sunmaktadır. İhtiyaca göre farklı miktarlarda alınacak olan kartlar ile ödeme işlemleri herhangi bir sorun yaşanmadan ödeme işleminin yapılmasını sağladığından günümüzde yaygın olarak tercih edilen sanal kart ile ödeme işlemi yapılmaktadır.

  Paykasa Kart Satın Alma İşlemleri
  Paykasa ile ödeme işlemlerini güvenli olarak yapmak isteyenler bu durumda Paykasa fiyatları seçeneğini kullanarak istediklerinde ödemeyi aldıkları tek kullanımlık 16 haneli kart numarası ile sorunsuz olarak yapabilirler. Farklı miktarlarda alınan kart ile istenildiğinde online olarak ödeme işlemleri verilen kart numarası ile kredi veya banka kartı kullanmadan da yapılabilir. Kart için farklı miktarlarda alım yapılarak bu şekilde sanal kart ile ödeme işlemi yapılabilir.

  Sanal Kart Nasıl Kullanılır?
  Sanal ortamda alışveriş yapmak isteyenler kredi kartının güvenliğini sağlamak adına tercih ettikleri sanal ödeme işlemlerinde astropay kart ile daha güvenli ödeme işlemi yapabilirler. Banka kart bilgilerinizi girmek zorunda kalmadan da ödeme yapmanızı sağlayan sanal kart seçenekleri özellikle günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Ödemelerde paykwik kartta tercih edilen sanal kart seçenekleri arasında kolay ve hızlı işlem yapılmasını sağlamaktadır.

   Forum Saati Çarş. Kas. 21, 2018 7:12 pm