super.forumclan.com


  Demirören Nobre için ne dedi?

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Erkek Mesaj Sayısı : 897
  Yaş : 25
  Kayıt tarihi : 20/02/09

  Demirören Nobre için ne dedi?

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Mart 10, 2009 6:25 pm


  Demirören Nobre için ne dedi?

  10 Mart 2009 Salı 15:45

  Beşiktaş'ta sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan ve henüz anlaşma sağlanamayan Nobre için Başkan Yıldırım Demirören net konuştu.
  Beşiktaş'ta yılan hikayesine dönen Nobre'nin sözleşmesini uzatma konusunda son açıklamayı Başkan Yıldırım Demirören yaptı.  Demirören, "Kim olursa olsun, Beşiktaş'ın menfaatleri söz konusu olunca kimseye taviz vermem" dedi.  Şimdiye kadar yapılan görüşmelerde sıkıntıyı Nobre'nin menajeri Juan Figer'in istediği imza parasının yarattığını vurgulayan Demirören, "Nobre'den yönetim de dahil olmak üzere tüm takım ve taraftarlar memmun. Bizim de bu şartlarda yapacağımız tek şey Nobre ile sözleşmeyi uzatmaktır ama bunu yaparken takım içindeki dengeleri de bozmamak gerekir" diye konuştu.

   

  Nobre'ye takım içinde alınan en yüksek ücretten daha fazlasını vermeyeceklerini dile getiren Demirören, "Kalmasını çok istiyoruz ve bunu bizim kadar Nobre de istiyor. Ancak Juan Figer'in de bizim kadar anlayışlı olması gerekiyor" ifadelerini kullandı.   Forum Saati Perş. Ara. 13, 2018 6:39 pm