super.forumclan.com


  Konya Saç Ekimi

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 608
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Konya Saç Ekimi

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Cuma Mart 09, 2018 5:34 pm

  Medklinik Saç Sorunları Merkezi Siz Değerli Konyalı hemşerilerimizi saç,sakal,bıyık ve kaş sorunları için ofisimize bekliyoruz . Ön muayene ve saç analizi ücretsizdir.

  Saç, Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi yaptırmaya karar veren danışanlarımızın istisnasız %100 Memnuniyet Garantisi

  SAÇ EKİMİNDE HANGİ YÖNTEM TERCİH EDİLMELİDİR. FUE'Mİ DHİ'MI
  Günümüzde saç ekiminde FUE ve DHI yöntemi ile saç ekimi gerçekleşmektedir. İki teknik hakkında kısaca bilgi verirsek;
  FUE yönteminde ekim yapılacak greft-kök- ler micro motor ile ense bölgesinden alınmakta açıklık olan yerlere kanallar açılarak bu greft-kök- ler ile ekim yapılmaktadır.
  DHI yönteminde ise yine greft-kök-ler micro motor ile ense bölgesinden alınmakta açıklık olan yerlere kanal açılmadan saç ekimi için özel üretilmiş kalemler aracılığı ile bu greft-kök- ler ile ekim yapılmaktadır.  Danışanlarımızın sıkça sorduğu konu hangi yöntemi tercih etmeliyiz. Medklinik Konya Saç Ekimi Sorunları Merkezi olarak kliniğimizde her iki yöntem ile de ekim yapmaktayız. Bu sebep ile her iki yöntemi de danışanlarımızın greft-kök- durumlarına, açıklık alanlarına, beklentilerine göre değerlendirmekte ona göre en uygun yönteme karar vermekteyiz. DHI ve FUE yöntemini de uygulayabilen bir klinik olarak tercihimiz tamamen danışan yararına ve objektif bir tercih olmaktadır.

  Konya Saç Ekimi Merkezi
  DHI ve FUE yöntemi arasında tercih nedenlerimize gelirsek:
  DHI yönteminin artıları;
  *Daha sık ekim yapılabilinmektedir.
  *Daha iyi ekim yönü verilebilinmektedir.
  *Daha çabuk iyileşme mümkün olmaktadır.
  DHI yöntemini klinik olarak saç kesimi istemeyen danışanlarımızda, daha lokal açıklığı olan danışanlarımızda ve sakal, bıyık, kaş ekimi yaptığımız danışanlarımızda tercih etmekteyiz.
  FUE yönteminin artıları;
  * Bir seans da daha çok greft-kök- ekimi mümkün olmaktadır.
  *Daha maliyeti düşük bir ekim için tercihtir.
  *İşlem süresi daha kısa sürmektedir.
  DHİ yöntemini daha geniş açıklığı olan danışanlarımızda, daha uygun fiyat talep eden danışanlarımızda tercih etmekteyiz.

  * Medklinik Konya Saç Ekimi Saç Sorunları Merkezi , Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi düşünen danışanlarımıza bulundukları ilde veya yurtdışında Viyana, Berlin, Amsterdam, Dubai vb daha önce Medklinik Saç Sorunları Merkezinde Ekim yaptırmış hastalarımız ile bizzat temasa geçmelerini sağlamakta, ekim kararında danışanlarımızın kafalarında en ufak bir tereddüt kalmadan kliniğimize güvenmeleri esas amacımız olmaktadır.

  Whatssap 7/24 iletişim: genel olarak "Saç, Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi " için arama yapabilirsiniz. Derdinize hızlı çözüm bulalım. Telefon üzerinden konuşarak daha süratli bilgi alabilirsiniz. Arama yapabilir ya da Whatssap üzerinden yazabilirsiniz.

  İletişim Bilgilerimiz
  Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon:

  Adres: Abdülaziz Mahallesi Hoca Hasan Sokak Form Apt. No:10 Meram/KONYA
  ☎️ 0332 350 98 98
  ☎️ 0545 350 98 98

  Web Site: www.medklinik.net
  Email: bilgi@medklinik.net

   Forum Saati Perş. Ara. 13, 2018 6:37 pm