super.forumclan.com


  Emekleriniz boşa gitmesin

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 607
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Emekleriniz boşa gitmesin

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Salı Mart 27, 2018 2:50 pm

  Aylar süren çalışma temposu ve sıkı program sonucunda adaylar istedikleri üniversiteyi kazanmak için sınava giriyor. Siz de taban puanlari araştırmasının en az alınan puan kadar önemli olduğunu düşünüyorsanız ülke genelinde okulların sunduğu taban puanları ve size en uygun bölümü sitemiz aracılığı ile tespit edebilirsiniz. Detaylı bilgi için site editörleri ile iletişim kurarak sorularınızı sorun. Sürekli güncellenen veri tabanında işinize yarayacak bilgiler bulacaksınız.

  Yanlış tercih sonunuz olmasın
  Doğru tercih her sınavda olduğu gibi üniversite sınavlarında da hayati öneme sahiptir. Yüksek puanlar ile istedikleri bölüme yerleşemeyen insanların ortak hatası olan yanlış tercih hatasına siz de düşmeyin. Siz de taban puanlari araştırmasının en az alınan puan kadar önemli olduğunu düşünüyorsanız ülke genelinde okulların sunduğu taban puanları ve size en uygun bölümü sitemiz aracılığı ile tespit edebilirsiniz. Detaylı bilgi için site editörleri ile iletişim kurarak sorularınızı sorun. Sürekli güncellenen veri tabanında işinize yarayacak bilgiler bulacaksınız.

  Hayallerinize kavuşun
  Sınav sistemlerinde hazırlık süreci, sınav puanı, tercihler ve taban puan uyumluluğu gibi konulara dikkat ederek hayallerinizdeki okula yerleşebilirsiniz. Siz de taban puanlari araştırmasının en az alınan puan kadar önemli olduğunu düşünüyorsanız ülke genelinde okulların sunduğu taban puanları ve size en uygun bölümü sitemiz aracılığı ile tespit edebilirsiniz. Detaylı bilgi için site editörleri ile iletişim kurarak sorularınızı sorun. Sürekli güncellenen veri tabanında işinize yarayacak bilgiler bulacaksınız.

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 7:34 pm