super.forumclan.com


  Bireysel silahlanma sayısı arttı

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 607
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Bireysel silahlanma sayısı arttı

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Çarş. Mart 28, 2018 4:41 pm

  Kapsamı geliştirilen bireysel silahlanma yasası her bir bireyin 7 tane silah edinmesine olanak sağlıyor. Silah tutkunlarını sevindiren bu yeni düzenleme ile silah alım satım işlemlerinde de ciddi bir artış gözlendi. Sitemizde güvenli ve hızlı bir şekilde silah ticareti yapabileceğiniz gibi aradığınız silah türlerini kolaylıkla bulacağınız bir ürün tanıtım sayfasından yararlanacaksınız. Zaman kaybetmeden bu eşsiz platformu ziyaret ederek kazançlı çıkın.

  Farklı kalibrelerde yüzlerce silah
  Ülke genelinde herhangi bir sicil kaydı olmayan insanlar ile daha da kolaylaştırılan silahlanma işlemi ikinci el silah alışverişinin önemini de artırdı. Silah tutkunlarını sevindiren bu yeni düzenleme ile silah alım satım işlemlerinde de ciddi bir artış gözlendi. Sitemizde güvenli ve hızlı bir şekilde silah ticareti yapabileceğiniz gibi aradığınız silah türlerini kolaylıkla bulacağınız bir ürün tanıtım sayfasından yararlanacaksınız. Farklı kalibrelerde yüzlerce silah çeşidi arasından size en uygun olanı seçin.

  Silah uzmanları ile görüşün
  Gerek koruma amaçlı gerekse av sezonu için yeni bir silah arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Silah tutkunlarının ortak adresi olan platformumuz ile silah alım satım işlemlerinde de ciddi bir artış gözlendi. Sitemizde güvenli ve hızlı bir şekilde silah ticareti yapabileceğiniz gibi aradığınız silah türlerini kolaylıkla bulacağınız bir ürün tanıtım sayfasından yararlanacaksınız. Silah uzmanları ile görüşerek ücretsiz bir şekilde danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 7:30 pm