super.forumclan.com


  Evden Eve Nakliye

  Paylaş

  creeper123
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 609
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 02/06/17

  Evden Eve Nakliye

  Mesaj tarafından creeper123 Bir Salı Nis. 24, 2018 1:28 am

  Yaz sezonlarında farklı şehirlerde okuyan öğrenciler ya da tayinleri çıkmış memurlar farklı şehirlere giderken evden eve şehirlerarası nakliye firmaları ile anlaşarak taşımacılık işlemlerini yaptırmaktadır. Kimi insanlar kiralık yaşadıkları evlerden gitse de ödemeleri yaparak başkasına vermemeleri için ücret öderler. Ki bunu genelde öğrenciler yaşadıkları şehirde en az 4 yıl kalacakları için yapmaktadırlar. Kimi insanlar ise kiralık depo tutarak kiralık ev fiyatlarından daha uygun ücretlerde lojistik firmalarına taşıtarak eşyalarını saklayabilmekte ve güvenle koruyabilmektedir.

  Evden eve yapılan tüm nakliye taşımacılıklarında firmalar hamallar ile gelerek belirtilen evlerden gerekli tüm eşyaları kamyon ya da geldikleri araç hangisi ise ona yüklerler. Eşyalarının sahibi doğrultusunda eşyalara zarar gelmeden bu işleri yapmaları gerekmektedir. Daha sonra gidecekleri yeni eve aynı şekilde taşıma işlemlerini yaparak eşyaları yeni eve hamallar yardımı ile dikkatli bir şekilde eşyalara ve duvarlara zarar vermeden eşyaları evde belirtilen yerlere bırakırlar. Bu tür nakliye firmalarında kaliteli ve kalitesiz firmalar olduğu gibi çoğunluğu şehirlerarası yapmakla beraber sadece şehir içi yapan taşıma firmaları da bulunmaktadır.

  Kaliteli firmalar eve geldikten sonra eşyalarınızı güvenli bir şekilde kendileri paketlemektedirler. Düzenli ve temiz bir şekilde eşyalarınızı evden eve taşıyarak hiçbir şekilde zarar vermezler. Kalitesiz firmalar ise hamalların bu işi inşaat işi gibi yapıp eşyaları her yere vurmasıyla beraber verdikleri zarar umurlarında olmadığı için bu tür firmalardan uzak durmanız sizin için daha sağlıklıdır.

   Forum Saati Salı Ara. 18, 2018 1:54 pm