super.forumclan.com


  rar şifre kırıcı (kaçmaz tüm oyun indirenler için gerekli)

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Erkek Mesaj Sayısı : 897
  Yaş : 25
  Kayıt tarihi : 20/02/09

  rar şifre kırıcı (kaçmaz tüm oyun indirenler için gerekli)

  Mesaj tarafından Admin Bir Paz Şub. 22, 2009 10:11 am

  Rar Şifrenizi Mi Unuttunuz? O Zaman Bu Programı İndirerek Rahatça Kırın...!!!

  Kullanımı :

  Yazılım şifresi unutulan RAR, uzantısındaki sıkıştırılmış dosyaların şifresini tekrar bulmaya yaramaktadır. Unutululan şifre ile herkesin zaman zaman başİ derde girmiştir. Bir de genellikle sıkıştırma yazılımı olarak RAR kullandığımızı göz önüne alacak olursak şifrelenipte unutulmayan dosya hemen hemen yok gibidir. Bu dosyalar birde çok önemliyse... Şimdi dilerseniz bu yazılımın nasıl İşler başardığını birlikte görelim.

  İlk önce şunu belirtelim ki, yazılım bir çok dili desteklemektedir. Yazılım kurulduktan sonra seçenekler kısmından dil seçeneğİ Türkçeye çevrilebilmektedir. Türkçe dil desteğİ olduğundan yazılım çok kolay anlaşılır bir arayüzle karşımıza gelmektedir. Yazılım 6 ana başlık ve 6 sekmeden meydana gelmektedir. Ana başlıklar sırasıyla; Aç, Sakla, Başla, Kes, Ölçümle ve Çıkış seçeneklerinden oluşmaktadır. Sekmeler ise; Aralık, Uzunluk, Sözlük, Otomatik Yedekleme, Seçenek ve Gelişmiş seçeneklerinden oluşmaktadır.

  Ana Başlıklar bölümü:
  - Aç seçeneğİ; Kullanıcının bilgisayarda şifresini çözeceğİ dosyayı seçmek İçin kullanılmaktadır. Şifresi çözülecek dosyayı seçtikten sonra kullanıcı tarafından hangi koşullarda aranacağını seçmek İçin Arama Tipi sekmesi tıklanarak seçim yapılmalıdır. Aç seçeneğİ aynı zamanda kısa yol (Şifrelenmiş RAR Dosyası) sekmesi olarakta verilmiştir.
  - Sakla seçeneğİ; şifresi çözülmüş olan veriyi saklamaya yaramaktadır.
  - Başla seçeneğİ; adında da anlaşılacağİ gibi veri yada dosyanın şifresinin çözülme İşlemini başlatmaktadır.
  - Kes seçeneğİ; Dosyanın bir yerden başka bir yere keserek aktarılmasını sağlamaktadır.
  - Ölçümleme seçeneğİ; Dosyanın boyut, şifre, bozuk veya sağlam olması ve şifre uzunluğu gibi ölçme ve değerlendirme İşlemini yapmaktadır.

  Sekmeler Bölmü:
  - Aralık sekmesi; Harf, rakam, özel İşaret, boşluk, küçük-büyük harf gibi şifrelenmiş dosyaları durumlarına göre seçmeye yaramaktadır.
  - Uzunluk sekmesi; Kullanıcı tarafından şifrenin kaç karakter olduğu biliniyorsa (bilinmiyorsa tahmini olarak seçilebilir) bu bölümde bulunan oklar yardımıyla karekter seçimi yapılmaktadır.
  - Sözlük sekmesi; Sözlüksel arama seçildiğİ takdirde aktif olmakta ve şifreyi sözlüksel olarak aratmada kullanılmaktadır.
  - Otamatik yedekleme sekmesi; Kullanıcı tarafından şifresi açılan dosyanın nereye kaydedileceğini seçmek İçin kullanılmaktadır. Yazılım bu bölümden seçerek İşaretlenen alana kendiliğinden şifresi açılan dosyayı kaydetmektedir.
  - Seçenek ve Gelişmiş sekmeleri; Bu sekmeler yazılım tarafından İç ayarların kullanıcının kendisine göre ayarlayabilmesini sağlamaktadır.

  Sonuç olarak; Aç seçeneğinden şifresi çözülecek dosyanın yerini bulduktan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra (şifreyi bulmaya başlamadan önce ölçümleme yapılması lazımdır), ölçümlemeden gerekli bilgilere ulaşılır. Şifreyi bulmak İçin tarama başlatılır ve yazılımın şifreyi bulması beklenilir. Yazılım bize o dosyanın şifresini verecektir.

  (konuyu nereye açacağımı bilemedim ins doğru yerdir.)

  Ayaz farkıyla :

  DowloAd

  http://uploaded.to/?id=im9qbp

   Forum Saati Salı Ekim 23, 2018 2:59 pm