super.forumclan.com


  Hızlı ve Güvenli Araç Kiralama "Ara-Bul-Kirala"

  Paylaş

  dean534
  Kullanıcılar
  Kullanıcılar

  Erkek Mesaj Sayısı : 3
  Yaş : 28
  Kayıt tarihi : 22/12/18

  Hızlı ve Güvenli Araç Kiralama "Ara-Bul-Kirala"

  Mesaj tarafından dean534 Bir Perş. Ocak 10, 2019 10:38 pm

  Araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her durumda araç kiralama işlemleri için web yada mobil olarak site üzerinden 1 dakika içerisinde uygun fiyata hızlı şekilde rezervasyon yaparak araç kiralayabilirsiniz.
  Belirlemiş olduğunuz kriterlere göre arama yapmak istediğinizde, site üzerinden aracı almak istediğiniz lokasyon ve tarih seçimi yaparak fiyat, marka, model ve tedarikçi firma karşılaştırması yapabilir, size en uygun aracı seçerek online kiralama işlemini başlatabilirsiniz. Binlerce ekonomik, comfort ve lüks araç seçenekleri ile kısa sürede güvenli online ödeme sistemi ile kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  Bütçenize uygun araçlar arasından tercih yapmak istediğinizde, istediğiniz aracı kolayca bulabilirsiniz. Online olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler sayesinde en uygun fiyat garantisi ile dilediğiniz her durumda kiralama işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Dilerseniz Türkiye’deki tüm havalimanı araç kiralama işlemlerinizi yapabilir veya belirtmiş olduğunuz teslimat noktasından aracınızı alabilirsiniz, ek masraf oluşturmadan tek fiyat üzerinden kiralama olanağı sağlanmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda web sitesi, mobil uygulama ve 7/24 müşteri hizmetleri üzerinden ücretsiz şekilde gerçekleştirilecek olan iptal işlemleri ile en iyi hizmet sunulmaktadır.
  Uygun Fiyat Garantisi
  en uygun aracı kiralayabilmeniz için istediğiniz Teslimat noktası, tarih ve saate göre işlem yapmanız sağlanmaktadır. Teslimat noktasını belirleyerek seçmiş olduğunuz aracı istediğiniz tarihte ve saatte sorunsuz şekilde teslim alabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirilecek tüm araç kiralama işlemlerinizi güvenli olarak online yapmanızı sağlamaktadır.
  İhtiyaç duyduğunuz her durumda web yada mobil uygulamamız üzerinden online işlem yapabilirsiniz.
  Kiralacar.com Türkiye’nin online araç kiralama platformu Ara, Bul , Kirala

  https://www.kiralacar.com

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 10:16 am